Gala literacka ,,Matematyka wierszem pisana"

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 69 W BIAŁYMSTOKU
                                                                       ZAPRASZA DO UDZIAŁU W GALI LITERACKIEJ
                                                                                     „Matematyka wierszem pisana”

Cele gali:

- Rozwijanie zainteresowań matematycznych,

- popularyzowanie zabawowej formy nauczania poprzez tworzenie tekstów literackich,

- rozwijanie wyobraźni, postaw twórczych, pobudzanie naturalnej ekspresji,

- zachęcanie do wspólnej aktywności rodzica i dziecka.

Regulamin :

1. Gala literacka adresowana jest do dzieci 3 – 6 letnich ( wychowanków Przedszkola Samorządowego Nr 69 w Białymstoku) i ich rodziców.

2. Zainteresowani (rodzic i dziecko) piszą wiersz związany tematycznie z matematyką (wiersz, rymowanka).

3. Nagranie w formie filmu należy przesłać e- mailem na adres grupowy . Podpisane zgody należy przekazać nauczycielkom grup (w razie problemów                    technicznych prosimy o kontakt z organizatorkami).

4. Zgłoszenia chęci udziału ( i przesłania nagrania) można dokonać od 10.05.2021r. do 26.05.2021r.

5. Rozstrzygnięcie odbędzie się w placówce organizatora tj. Przedszkola Samorządowego Nr 69. Nagrania obejrzy i oceni powołane do tego Jury podczas              rozstrzygnięcia Gali w trakcie obchodów Dnia Dziecka, odbywających się na terenie placówki, w których weźmie udział cała społeczność przedszkolna.

6.   Za udział w Gali wszystkim uczestnikom zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia.

*Dodatkowych informacji udzielają:

Anna Gutowska